Кармиотиса стартира сезона в Кипър с три поредни загуби, но

...

Тимът на Мартин Луков с втора поредна победа

Кармиотиса започва сезона в Кипър с три следващи загуби, само че завоюва идващите си два мача и към този момент е на 11-о място в класирането. Снощи отборът надделя с 1:0 гостуващия Олимпиакос (Никозия), а българският вратар Мартин Луков още веднъж остана на пейката и продължава да чака дебюта си.

Гола вкара Емилио Селая от дузпа в края на първото полувреме. Наказателният удар беше отсъден за нарушаване на Сам Хендрикс против Йоанис Хадживасилис. След почивката Олимпиакос можеше да изравни, само че удар на Едгар Сали срещна гредата.
 Луков подписа с кипърски отбор Луков подписа с кипърски отбор
Загубата остави отборът от Никозия на дъното в таблицата с едвам 1 точка. Лидер е Арис (Лимасол) с 12 пункта, пред Пафос и Аполон (Лимасол) на Илиан Илиев с по 11. АПОЕЛ Никозия на Георги Костадинов е на пето място с 8 точки.

Снимка: sport-fm.com.cy