Карлос Алкарас обяви Яник Синер за фаворит в предстоящия финален

...
Карлос Алкарас обяви Яник Синер за фаворит в предстоящия финален
Коментари Харесай

Алкарас: Синер е най-добрият и вече ме победи много лесно; той е големият фаворит

Карлос Алкарас разгласи Яник Синер за любимец в идния заключителен дуел сред него и Яник Синер в Торино. Испанецът надигра локалния любим в 4 от 5-те им конфликта през сегашния сезон, единствено че Синер има надалеч по-добър връх в зала и неотдавна победи своя огромен противник с лекост при сходни условия в разногласието за трофея на " Six Kings Slam ".

" Честно казано той ме победи доста елементарно в деня, когато тренирахме дружно - 6:3. Усещането в мача обаче постоянно е доста по-различно. Яник е най-хубавият състезател на закрити твърди кортове и едно от най-големите провокации в тениса е да го победиш при сходни условия.

Знам, че той е в серия от 30 следващи победи на тази настилка и цялата аудитория ще бъде с него.  Всичко това подсказва, че той ще е огромният любимец довечера, макар че не желая да го имам вяра. Знам, че съм подготвен за предизвикването и имам вяра в качествата си да покажа страховит тенис довечера " - съобщи международният №1 преди огромното шоу в Торино.

Източник: tennis.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР