Карим Бензема влезе в конфликт с треньора на Ал Итихад
Карим Бензема, който е последният притежател на " Златната топка ", е в спор с треньора си в саудитския Ал Итихад, твърди арабският вестник " Ашарк Ал-Асват ".
Според медията на португалския треньор не му харесва стила на френския нападател, тъй като счита, че не може да помогне на тима и не е желал прехвърлянето му. Нападателят пък към този момент е изразил недоволството си от треньора пред един от ръководителите на Ал Итихад.
Конфликтът е бил подхранен и от това, че управлението е желало Бензема да бъде капитан на тима поради огромния си опит, само че Еспериту Санто е отхвърлил това предложение, като е дал лентата на Ромариньо, който е легенда на тима.
Бензема е изискал от управлението на клуба да откри бързо решение на казуса, а вестникът напомня, че френският нападател не е взел участие в една от последните тренировки на Ал Итихад.
Бензема се регистрира с асистенция при победа за Ал-Итихад
Източник: topsport.bg
КОМЕНТАРИ




