"Кариана" отнесе с 5:1 като гост "Янтра" /Полски Трамбеш/ в

...

Кариана отнесе Янтра /Полски Трамбеш/ с 5:1

"Кариана " отнесе с 5:1 като посетител "Янтра " /Полски Трамбеш/ в среща от ХIII кръг на футболното състезание на Северозападната трета лига. Таранът Васил Тачев се регистрира с два гола за триумфа, по един прибавиха Евгени Игнатов-Бамзе, Георги Цеков и Николай Николов. Карианци си оплетоха кошницата до полувремето, когато вкараха три безответни гола. Най-напред Тачев се разписа с глава с 1:0. Игнатов повиши с майсторско осъществяване от фаул, а две минути преди почивката подаде на Тачев, който оформи класиката. В началото на второто полувреме домакините понижиха, само че до края инкасираха още две попадения. Георги Цеков бе изведен от своя капитан и трансферира технично вратаря, а по-късно довкара в мрежата му. В 89-та мин. Ники Николов с бомбен шут от 25 метра оформи разгрома над "Янтра ".
Кариана: Станев, Цв. Иванов, Тодоров, Ст. Георгиев, Цолов, Русев, Николов, Цеков, Игнатов-кап., Хр. Иванов, Тачев )Д. Иванов, Каптиев, Рангелов).
Източник: bulnews.bg