Кардиф изигра силен мач и взе ценни три точки в

...

Кардиф с важен успех в борбата за оцеляване

Кардиф изигра мощен мач и взе скъпи три точки в битката за оцеляване. Тимът от Уелс завоюва с 2:0 семейството си на Уест Хам. Отборът на Нийл Уорнък стартира чудесно и още във втората минута водеше след попадение на Хойлет. Той удвои задатъка си малко след почивката, като Камараса означи втория гол.

Кардиф можеше да завоюва и с по-голям резултат, като доминираше през целия мач. Деклан Райс удари гледа за “чуковете” 20 минути преди края, само че гостите в нито един миг не изглеждаха като тим, кадърен на поврат.

Успехът бе доста значим за Кардиф, който е 18-ти в класирането и изостава на две точки от Саутхамптън и Бърнли. Сега за играчите на Уорнък следва триседмична отмора, само че по-късно в три от идващите четири срещи се изправят против тимове от топ 6.

ПРОГРАМАТА НА КАРДИФ
ПРОГРАМАТА НА УЕСТ ХАМ Премиър лийг 30 кръг, събота 9 март  Кардиф Сити 2:0краен резулат  Уест Хам