Каратистите на КК Никон - България станаха безапелационни победители и

...

Каратистите на КК Никон с комплексната Купа на България

Каратистите на КК Никон - България станаха безапелационни спечелили и сграбчиха трофея за сложен първенец в шампионата за националната купа във всички възрастови групи, състоял през уикенда в Габрово. В конкуренцията участваха над 300 състезатели от 30 клуба. Втори се подредиха каратистите на Кюстендил, а трети са представителите на Свищов.

От националната купа и от националното състезание се дефинира и крайният сложен победител за годината, като по всичко наподобява, че това ще е остарелият първенец КК Никон, който за седма поредна година потвърждава превъзходството си у нас. Състезателите на Никон ще пътуват тази седмица за Букурещ за присъединяване в мощен интернационален шампионат, след което следва Световното състезание за 14-21-годишни в Тенерифе (Испания), където чакаме медали и