Ван Дайк призна, че Ливърпул е заслужавал да отпадне от ПСЖ
Капитанът Върджил ван Дайк призна, че Ливърпул е заслужавал да отпадне от Шампионската лига от Пари Сен Жермен, защото в тима не са създали задоволително в реванша, засенчен от сериозната травма на УгоЕкитике. Две попадения на Усман Дембеле осигуриха успеха с 2:0 на сегашния първенец в четвъртфиналния дуел реванш, до момента в който „ алените “ не съумя да се опълчват и даже да стигнат до го.
Ливърпул този път заслужаваше повече против ПСЖ, само че " златният " Дембеле попари " Анфийлд "
На въпрос дали Ливърпул е опитал всичко Ван Дайк сподели: „ Това е абсолютният най-малко, нали? Разочароващо е да бъдем отстранени, само че ПСЖ заслужаваше да продължи. Да почукаш на вратата не е задоволително. Разочарован съм, че бяхме отстранени, само че това е действителността. Мисля, че ПСЖ заслужаваше да продължи, въз основа на представянето в двата мача. “ Загубата постави завършек на очакванията на Ливърпул за продобиване на трофей това лято и явно постави внезапен завършек на първия сезон на Екитике в клуба. 23-годишният футболист е отбелязал 17 гола в 45 мача във всички надпревари, откогато се причисли от Айнтрахт Франкфурт предишното лято, и трябваше да играе на Световното състезание с Франция това лято. Но той напусна терена на носилка, откакто падна неудобно през първото полувреме, като старши треньорът Арне Слот съобщи, че травмата наподобява „ в действителност сериозна “ и ще той ще премине спомагателни прегледи през днешния ден. Завръщането на Александър Исак във форма значи, че той е подготвен да поведе съотборниците си в първото дерби в неделя против Евертън, а тимът продължава устрема си да се класира за Шампионската лига през идващия сезон.
Анализаторите в Англия шокирани от анулираната дузпа за Ливърпул
Ван Дайк, към момента опитващ се да преглътне разочарованието от загубата от ПСЖ, сподели: „ Трябва да сме доста разочаровани на този стадий и в този миг довечера. Но ни чака огромен мач. Всички знаем какъв брой е значим. Очевидно ще бъде сложен, само че е нещо, което да чакаме с неспокойствие. Но на този стадий просто не съм в добра позиция, тъй като бяхме отстранени от Шампионската лига. “ Тези усеща бяха споделени от сънародника му Райън Гравенберх, до момента в който Ливърпул се пробва да се префокусира върху мача против Евертън. „ Приемливо ли е да бъдем отстранени по този метод? Не, в действителност не. Разочароващо е. Трябва да се съберем, защото неделя ни чака. Все още имаме шест мача в лигата и просто желаеме да играем в Шампионската лига и следващата година. Трябва да дадем всичко от себе си, “ националът на Нидерландия пред Ziggo Sport.
На въпрос дали Ливърпул е опитал всичко Ван Дайк сподели: „ Това е абсолютният най-малко, нали? Разочароващо е да бъдем отстранени, само че ПСЖ заслужаваше да продължи. Да почукаш на вратата не е задоволително. Разочарован съм, че бяхме отстранени, само че това е действителността. Мисля, че ПСЖ заслужаваше да продължи, въз основа на представянето в двата мача. “ Загубата постави завършек на очакванията на Ливърпул за продобиване на трофей това лято и явно постави внезапен завършек на първия сезон на Екитике в клуба. 23-годишният футболист е отбелязал 17 гола в 45 мача във всички надпревари, откогато се причисли от Айнтрахт Франкфурт предишното лято, и трябваше да играе на Световното състезание с Франция това лято. Но той напусна терена на носилка, откакто падна неудобно през първото полувреме, като старши треньорът Арне Слот съобщи, че травмата наподобява „ в действителност сериозна “ и ще той ще премине спомагателни прегледи през днешния ден. Завръщането на Александър Исак във форма значи, че той е подготвен да поведе съотборниците си в първото дерби в неделя против Евертън, а тимът продължава устрема си да се класира за Шампионската лига през идващия сезон.
Ван Дайк, към момента опитващ се да преглътне разочарованието от загубата от ПСЖ, сподели: „ Трябва да сме доста разочаровани на този стадий и в този миг довечера. Но ни чака огромен мач. Всички знаем какъв брой е значим. Очевидно ще бъде сложен, само че е нещо, което да чакаме с неспокойствие. Но на този стадий просто не съм в добра позиция, тъй като бяхме отстранени от Шампионската лига. “ Тези усеща бяха споделени от сънародника му Райън Гравенберх, до момента в който Ливърпул се пробва да се префокусира върху мача против Евертън. „ Приемливо ли е да бъдем отстранени по този метод? Не, в действителност не. Разочароващо е. Трябва да се съберем, защото неделя ни чака. Все още имаме шест мача в лигата и просто желаеме да играем в Шампионската лига и следващата година. Трябва да дадем всичко от себе си, “ националът на Нидерландия пред Ziggo Sport.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




