Капитанът на Спартак (Варна) Пламен Димов и крилото Евандро се

...

Двама ключови играчи се завръщат в състава на Спартак за мача с Хебър

Капитанът на Спартак (Варна) Пламен Димов и крилото Евандро се завръщат за отбора за значимото домакинство на Хебър, написа " Тема Спорт ". Двубоят с пазарджиклии е в понеделник от 18:00 часа.

Двамата липсваха на " соколите " при гостуването на Ботев (Враца), което приключи при тъждество 1:1, откакто варненци водеха до заключителните минути, само че в края капитулираха и взеха единствено точка от визитата си под Околчица.

Отсъствието на Димов се усети най-вече, защото тъкмо в края липсваше нужният опит да се задържи преднината. Евандро също последователно се трансформира в съществена част от състава на Димитър Димитров и напролет вкара три попадения.

Спартак е на дъното в класирането, само че към момента има математически късмет за избавление, а това минава през победа над Хебър, който е с пет точки повече от варненци.
 Даниел Начев: Надявам се да покажа същинските си качества

" Иска да пробие в първия тим на Спартак (Варна) "