Капитанът на националния отбор на България Ивелин Попов е със

...

Попето със съмнения за тежка травма

Капитанът на националния тим на България Ивелин Попов е със подозрения за сериозна контузия. Попето стартира титуляр за отбора си Ростов в семейството на Уфа от 22-ия кръг на съветското състезание. В 24-ата минута родната десетка изиска насилствена промяна. Минута по-късно Силвестър Игбун вкара единственото попадение в мача, като донесе успеха на гостите.

Веднага след мача треньорът на Ростов Валери Карпин съобщи, че се тормози за контузията на Попов, която наподобява съществено, само че не се ангажира с това какъв брой време ще отсъства българинът от отбора му.

Попов напусна Спартак (Москва) през зимата и се причисли към Ростов. Двубоят с Уфа беше негов пети с екипа на новия му отбор в шампионата, а също по този начин има два мача и два гола в шампионата за Купата на Русия с " жълтите ". Премиер Лига 22 кръг, неделя 7 април  Уфа 1:0краен резулат  ФК Ростов