Капитанът на Интер Маями Лионел Меси, реагира емоционално с пост

...

Меси: Благодаря на всички хора в Далас за любовта

Капитанът на Интер Маями Лионел Меси, реагира прочувствено с пост в обществените мрежи след трагичната победа на неговия тим против Далас в осминафиналния конфликт за Купата на лигата в понеделник.

Отборът на Меси съумя да завоюва с дузпи, с цел да се класира на четвъртфиналите.

Бившият нападател на Пари Сен Жермен вкара откриващия гол по време на конфликта в Тойота Сентър, откакто означи от границата на наказателното поле след подаване на Жорди Алба, а по-късно се разписа от директен свободен удар, с цел да направи резултата 4:4.

Интер Маями завоюва с 5:4, а Меси осъществя първата дузпа.

В Instagram Меси: „ Борихме се до последния миг и най-после постигнахме нова победа!! Още една стъпка. Благодаря на всички хора в Далас за любовта! "

Аржентинецът към този момент има на сметката си седем гола в първите си четири мача. Това му разреши да се изкачи до четвъртото място в листата на най-хубавите голмайстори в историята на клуба, изравнявайки се с Йозеф Мартинес, Луис Морган и Родолфо Писаро.