Капитанът на Интер Мауро Икарди е отпаднал от сметките на

...
Капитанът на Интер Мауро Икарди е отпаднал от сметките на
Коментари Харесай

Аржентина без Икарди на Мондиал 2018?

Капитанът на Интер Мауро Икарди е изнемощял от сметките на селекционера на Аржентина Хорхе Сампаоли за международното състезание в Русия през лятото, твърди Фокс Спортс. Селекционерът не е удовлетворен от показваното от Икарди в мачовете с националния тим.

Друг претекст са неприятните връзки на Икарди с някои от останалите национали, изключително с мегазвездата Лионел Меси.

Информацията може и да се окаже прибързана, защото е още рано да се отписват играчи от ранга на Икарди, който се показва добре в Серия А, като е отбелязал 18 гола в 22 мача. Но както неотдавна означи и Анхел ди Мария единственият сигурен за международното е точно Лионел Меси.
¡OTRA BOMBA DE @LRubinska!#AgendaFOXSportsAr | Mauro Icardi estaría descartado para el Mundial. pic.twitter.com/4zOY4jFGA8
— FOX Sports Argentina (@FOXSportsArg) February 27, 2018
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР