Капитанът на Ботев (Пловдив) наниза хеттрик, а канарчетата надделяха с

...

Тодор Неделев избухна за победа на Ботев

Капитанът на Ботев (Пловдив) наниза хеттрик, а " канарчетата " надвиха с 3:1 над Дунав в мач от втори кръг на efbet Лига. Гостите от Русе поведоха в резултата с попадение на Динков, само че с трите гола на национала пловдивчани стигнаха до поврат и триумф.

Футболистите на Людмил Киров изненадаха " канарчетата " с гол на Динков в 22-ата минута. Бранителят се извиси в наказателното поле след центриране от ъглов удар, като засече топката с рамо и я вкара във вратата на Георги Аргилашки.

В 36-ата минута Неделев изравни. Аргилашки прати топката в предни позиции, където бранител на Дунав увисна. Тейлон се озова зад тила на отбраната на русенци, след което видя свободния Неделев, който стреля от придвижване и прати кълбото в горната греда и след това в мрежата.
Източник: fakti.bg