Капитанът на Балкан Димитър Димитров сподели своето мнение след загубата

...

Димитър Димитров: Недопустимо е да изостанем с толкова в нашата зала

Капитанът на Балкан Димитър Димитров показа своето мнение след загубата от Левице с 62:73 в четвъртия дуел на отбора от първата фаза на ФИБА Къп. Ето какво показа баскетболистът на " зелените " след дуела с първенеца на Словакия:

" Първото полувреме започнахме нападателно. С 62 точки в нашата зала не можем да побеждаваме. Основната неточност ни е при започване на мача. Недопустимо е да допуснем такова закъснение в нашата зала. Има и такива мачове, уповавам се да вземем още една победа, с цел да можем да продължим напред. Бяхме в пай състав през днешния ден, тъй че може и това да е изиграло някаква роля.

Отиваме в Стара Загора за победа в петък. Вече нямаме право на неточност в шампионата, тъй че отиваме с оптималната готовност и централизация за победа. Берое не е елементарен противник, нищо че имат финансови проблеми. В Стара Загора се играе мъчно и това не е тим за подценяване ", сподели Димитров във връзка с идния мач с Берое в петък от НБЛ.

Снимки: Борислав Трошев