Капитанът на английския национален отбор Хари Кейн трябва да бъде

...

Хари Кейн стресна Англия с контузия, под въпрос е за мача със САЩ

Капитанът на британския народен тим Хари Кейн би трябвало да бъде подложен на скенер на десния си гален преди мача от Световното състезание по футбол против Съединени американски щати в петък, оповестява осведомителната организация ПА.

29-годишният нападател даде две асистенции при успеха на " Трите лъва " с 6:2 против Иран, само че при започване на второто полувреме играчът падна на тревата и се хвана за десния гален след жестоко влизане от ирански футболист. Капитанът съумя да играе до 75-ата минута, когато бе заменен леко накуцвайки.

От лагера на англичаните не дават детайлности за положението на Кейн, само че стана ясно, че той ще премине обзор, преди да стане ясно дали ще може да играе против Съединени американски щати.

След мача с Иран селекционерът на Англия Гарет Саутгейт не изглеждаше обезпокоен за положението на нападателя.

" Мисля, че Хари е добре ", сподели Саутгейт за носителя на Златната обувка за 2018 година.
 Гарет Саутгейт усъвършенства космат връх отпред на Англия

Той към този момент има 9 победи в мачове от международно и европейско първенства