КАНСАС СИТИ, Мисури (AP) — Коул Рагънс допусна едно попадение

...

Коул Рейгънс допусна 1 попадение, отбеляза 12 при победата на Роялс с 8-3 над Тайгърс

КАНСАС СИТИ, Мисури (AP) — Коул Рагънс позволи едно попадение за шест ининга, а Фреди Фермин караше в три ръна като Канзас Сити Роялс победиха Детройт Тайгърс с 8-3 в сряда за сериозна победа.

Рейгънс (4-3) реализира най-хубавите 12 в кариерата си, до момента в който държеше Тигрите без удари до сингъла на Райли Грийн с два аута в шестият.

Роялс откриха резултата във втория при удвояване на RBI на Фермин с един навън от горната част на стената на лявото централно поле. Един навън по-късно, Гарет Хемпсън го последва с удвояване на RBI за преднина от 2-0.

Нелсън Веласкес удари четвъртия си хоумрън във фонтаните в лявото поле, с цел да поведе четвъртия.

Канзас Сити поведе с 4-0 в петия мач в три следващи сингъла с един навън с попадение на Вини Паскуантино в RBI, като означи Майкел Гарсия, който удължи поредицата си до 10 мача.

Тарик Скубал (6-1) хвърли пет ининга, позволяващи четири ръна при шест удара с две ходения и шест страйкаута.