Експлозия в къща в Плъм: Жертвата, която оцеля при първоначалния взрив, се обади за помощ

...
Канал 11 научи, че поне една от шестте жертви, загинали
Коментари Харесай

Канал 11 научи, че поне една от шестте жертви, загинали при експлозия в къща в Плъм през уикенда, е оцеляла след първоначалния взрив и е направила повикайте за помощ в последните му моменти.

Според няколко източника на Канал 11 Кейси Клонц, 38, и синът му Кийгън, 12, заедно с Кевин Себуния, 55, и Майкъл Томас, 57, са били вътре мазето на къщата на семейство Плъм, която избухна.

ПОСЛЕДНИ АКТУАЛИЗАЦИИ:

СНИМКИ:

Хедър Оравиц, 51, беше горе. Нейният съпруг, Пол, на 56 г., по-късно почина в болницата от нараняванията си.

Не е ясно дали някой друг е бил жив в този момент.

Три къщи бяха разрушени и няколко други ще имат да се изнесат от домовете си за мащабни ремонтни дейности.

Въпросът все още остава: какво е причинило тази голяма експлозия?

Пожарникарят на окръг Алегени потвърди, че къщата, която е избухнала имаше проблеми с резервоара за гореща вода.

Според източниците жертвите са били в мазето, докато са работили по резервоара — но не е ясно какво се е объркало.

За жертвите е създаден акаунт в GoFundMe: Victims of Plum Home Експлозия.

Изтеглете предупрежденията за извънредни новини.

Следвайте новините на Channel 11 на и . |

АКТУАЛНО СЕГА:

Мениджър на Plum Borough, директор за развитие на общността загина при експлозия в къща Собственик на ресторант GoodFellas в критично състояние, след като беше тежко бит по време на обир Собствениците на жилища бяха „проблеми с резервоара за гореща вода“ преди експлозията в къщата на Plum, казват служители ВИДЕО: Семейството на учител от Оукмонт, задържано в Русия, все още се бори да го върне у дома 2 години по-късно ИЗТЕГЛЕТЕ приложението за новини на Channel 11 за предупреждения за извънредни новини

Вижте коментарите
Източник: yahoo.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР