Канадското правителство започна да отхвърля повече посетители и временни жители,

...
Канадското правителство започна да отхвърля повече посетители и временни жители,
Коментари Харесай

Канада започва внезапни репресии срещу имиграцията на фона на обществения натиск: report

Канадското държавно управление стартира да отхвърля повече гости и краткотрайни поданици, защото демократичното държавно управление на премиера Джъстин Трюдо е изправено пред напън от гласоподаватели да спре потока от имигранти в страната.

Канада е прибирала повече от 3700 души приблизително на месец през 2024 година и от време на време е отказвала повече заявки за визи за гости на месец, в сравнение с е приело, съгласно отчет на Ройтерс.

„ Скокът “ в отводите, както го класифицира Ройтерс, идва откакто партията на Трюдо изостава в анкетите преди предстоящите избори идната година, като доста гласоподаватели упрекват типичните демократични имиграционни закони на страната, че способстват за дефицита и високите цени на жилищата.

Канадският министър-председател Джъстин Трюдо приказва по време на конференция в Центъра за образование на колежа на дърводелците и съюзническите специалности в Уудбридж, Онтарио, на 12 април. (Арлин Макадори/Блумбърг посредством Getty Images)

...

Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР