Канада е свикнала да гледа на Съединените щати като на

...
Канада е свикнала да гледа на Съединените щати като на
Коментари Харесай

Министърът на здравеопазването казва, че здравните институции на САЩ вече не са надеждни партньори

Канада е привикнала да гледа на Съединените щати като на източник на здравна и научна информация, само че федералният здравен министър сподели, че това към този момент не е по този начин.

„ Не мога да им се доверя като на благонадежден сътрудник, не “, сподели министърът на опазването на здравето Марджори Мишел в изявление в края на годината.

Мишел добави, че Съединени американски щати „ могат да бъдат надеждни за някои неща “, само че уточни имунизациите като област, в която Канада би трябвало да предприеме своя лична метод.

Съединени американски щати Президентът Доналд Тръмп и неговата администрация направиха обилни промени в здравните институции през последната година.

Министърът на опазването на здравето и човешките услуги, Робърт Ф. Кенеди младши, е деятел срещу имунизациите. Под негово наблюдаване уебсайтът на Центъра за надзор и предварителна защита на болесттите на Съединени американски щати беше изменен в края на
Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР