Шестима с COVID-19 на митинг на Тръмп
Кампанията на Тръмп удостовери, че шестима чиновници, работещи за митинга в Тълса, са дали позитивни проби за ковид, заяви Си Ен Ен.
"Съгласно протоколи за сигурност, чиновниците на акцията се тестват за COVID-19 преди събития. Шест членове на предплатения екип са дали позитивни резултати от стотици осъществени проби и неотложно се ползват карантинни процедури.
Няма COVID-позитивни чиновници или някой, който е в непосреден контакт, на днешния протест или наоколо до присъстващите и определените чиновници. Както по-рано беше оповестено, всички участници в митинга получават инспекция за температурата, преди да преминат през сигурността, в този миг им се дават ленти за китки, маски за лице и стерилизация на ръцете ", сподели в изказване Тим Мъртау, шеф по информационните акции на Тръмп.
NBC първи заяви за позитивните проби.
Митингът се привиква макар продължаващата пандемия от ковид. Наскоро Оклахома регистрира своето най-голямо нарастване на случаите на ковид от началото на пандемията, а арената, където ще се организира митингът, изиска писмен проект от акцията "подробно разказва стъпките, които събитието ще предприеме за здраве и сигурност, в това число тези, свързани с това до обществено разграничаване.
Самият Донналд Тръмп на няколко пъти съобщи, че той не е притежател на болестта.
"Съгласно протоколи за сигурност, чиновниците на акцията се тестват за COVID-19 преди събития. Шест членове на предплатения екип са дали позитивни резултати от стотици осъществени проби и неотложно се ползват карантинни процедури.
Няма COVID-позитивни чиновници или някой, който е в непосреден контакт, на днешния протест или наоколо до присъстващите и определените чиновници. Както по-рано беше оповестено, всички участници в митинга получават инспекция за температурата, преди да преминат през сигурността, в този миг им се дават ленти за китки, маски за лице и стерилизация на ръцете ", сподели в изказване Тим Мъртау, шеф по информационните акции на Тръмп.
NBC първи заяви за позитивните проби.
Митингът се привиква макар продължаващата пандемия от ковид. Наскоро Оклахома регистрира своето най-голямо нарастване на случаите на ковид от началото на пандемията, а арената, където ще се организира митингът, изиска писмен проект от акцията "подробно разказва стъпките, които събитието ще предприеме за здраве и сигурност, в това число тези, свързани с това до обществено разграничаване.
Самият Донналд Тръмп на няколко пъти съобщи, че той не е притежател на болестта.
Източник: blitz.bg
КОМЕНТАРИ




