Камен Хаджиев игра цял мач за Академия Пушкаш, а отборът

...

Отборът на Хаджиев изпревари този на Карабельов

Камен Хаджиев игра цялостен мач за Академия Пушкаш, а тимът му се наложи с 2:0 над Диошдьор в среща от 19-ия кръг на унгарското състезание. Головете за домакините означиха Тамаш Киш и Якуб Плъшек.

Хаджиев беше на пейката в предходните два дуела на Академия Пушкаш, само че през днешния ден се завърна измежду титулярите. Неговият отбор поведе в 24-ата минута, когато Киш навлезе на скорост в наказателното поле и с компактен удар прати топката в мрежата.
Домакините продължиха да преобладават и удвоиха преднината си в 53-ата минута. Точен от дузпа беше чехът Плъшек. Съдията уточни бялата точка за игра с ръка на бранител на Диошдьор.

В класирането Академия Пушкаш излезе на трето място с 30 точки. Хаджиев и компания изпревариха МТК Будапеща и Кишварда на.