Към днешна дата в Берое не са получавали от близо

...
Към днешна дата в Берое не са получавали от близо
Коментари Харесай

Потвърдиха NS: Берое остава без лиценз

Към днешна дата в Берое не са получавали от близо 5 месеца заплати
Берое евентуално няма да играе в Първа лига през новия сезон, даже в случай че успее да се избави.

„ Мач Телеграф “ твърди, че клубът съвсем несъмнено няма да вземе лиценз за новия сезон поради финансови проблеми. Към днешна дата в Берое не са получавали от близо 5 месеца заплати.

Другият голям проблем пред заралии е, че задълженията на клуба са нарастнали до близо 10 милиона евро. Освен това огромна част от изгонените футболисти през последните няколко години съдят клуба за крупни суми.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР