Потвърдиха NS: Берое остава без лиценз
Към днешна дата в Берое не са получавали от близо 5 месеца заплати
Берое евентуално няма да играе в Първа лига през новия сезон, даже в случай че успее да се избави.
„ Мач Телеграф “ твърди, че клубът съвсем несъмнено няма да вземе лиценз за новия сезон поради финансови проблеми. Към днешна дата в Берое не са получавали от близо 5 месеца заплати.
Другият голям проблем пред заралии е, че задълженията на клуба са нарастнали до близо 10 милиона евро. Освен това огромна част от изгонените футболисти през последните няколко години съдят клуба за крупни суми.
Берое евентуално няма да играе в Първа лига през новия сезон, даже в случай че успее да се избави.
„ Мач Телеграф “ твърди, че клубът съвсем несъмнено няма да вземе лиценз за новия сезон поради финансови проблеми. Към днешна дата в Берое не са получавали от близо 5 месеца заплати.
Другият голям проблем пред заралии е, че задълженията на клуба са нарастнали до близо 10 милиона евро. Освен това огромна част от изгонените футболисти през последните няколко години съдят клуба за крупни суми.
Източник: novsport.com
КОМЕНТАРИ




