Към 17:15 часа на 18 май горски служител е подал сигнал

...
Към 17:15 часа на 18 май горски служител е подал сигнал
Коментари Харесай

Задържаха мъж от Врачеш, нападнал горски служител през прозорец на кола

Към 17:15 часа на 18 май горски чиновник е подал сигнал в РУ–Ботевград, че при обход в село Врачеш мъж във очевидно нетрезво положение се е доближил до служебния му автомобил и през отворения прозорец му е нанесъл три удара с ръка по лицето. Това оповестиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи - София.

След приемането на сигнала полицейските чиновници бързо са открили самоличността на причинителя и са подхванали дейности по издирването му.

Малко по-късно 22-годишният престъпно проявен мъж от същото село е бил арестуван в ареста на районното ръководство, след несполучлив опит да се укрие от органите на реда.

По случая е формирано досъдебно произвеждане за безчинство.

Източник: dariknews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР