Калиакра (Каварна) се отприщи и разгроми у дома Волов (Шумен)

...

Калиакра разгроми Волов

Калиакра (Каварна) се отприщи и разгроми вкъщи Волов (Шумен) в среща от шампионата в Трета лига – Североизток. Още първоначално от директен свободен удар гостите поведоха в резултата, употребявайки неумелата интервенция на вратаря Николай Петров, който по принцип е полеви състезател, само че застана на вратата заради травмите на титулярите. В края на полувремето Денис Андреев изравни след шут от рамките на наказателното поле.

В началото на втората част футболистите на Калиакра от корнер, изпълнен от Николай Красимиров, осъществиха за 2:1. Радостта на Каварненци обаче търпя малко, тъй като също от корнер и безредие в наказателното поле шуменци се добраха до равенството 2:2. Последва масиран напън на домакините и в границите на близо 30 минути те осъществиха 5 гола във вратата на Добромир Дочков, дело на Иван Стоянов – 3:2, Стефан Николов – 4:2, Мартин Михайлов -5:2, Дилян Димитров – 6:2. Крайното 7:2 оформи с автогол бранител на Волов (Шумен). Североизточна Трета лига 23 кръг, събота 13 април  Калиакра 7:2краен резулат  Волов (Шумен)