КЪЛЪМБЪС, Охайо (AP) — Селесте Тейлър вкара 20 точки и

...

Селесте Тейлър отбелязва 20 като номер 2 в щата Охайо побеждава Мериленд със 79-66, за да спечели дял от титлата Голямата десетка

КЪЛЪМБЪС, Охайо (AP) — Селесте Тейлър вкара 20 точки и номер 2 в щата Охайо завоюва най-малко една дял от купата Голямата десетка и номер 1 в схемата в шампионата на конференцията с победа със 79-66 над Мериленд в неделя.

Джейси Шелдън имаше 17 точки и още трима играчи означиха двуцифрени резултати за възходящия Buckeyes (24-4, 15-1 Big Ten), които завоюваха 14-ия си следващ мач с два преди края на постоянния сезон. Те могат да завоюват купата на конференцията непосредствено с победа в една от тях.

Коти Макмеън приключи с 15 точки, макар че получи четвъртия си фаул в третия интервал и прекара много време на пейката.

Брай Макданиел имаше 21 точки, а Брине Александър добави 16 за Terrapins (16-11, 8-8), които прекъснаха своята серия от четири победи.

Тейлър вкара 13 точки, 3 за 4 от 3 точки, до момента в който Buckeyes водеха с 44-31 на полувремето. Охайо Стейт беше 7 за 14 оттатък дъгата през първото полувреме.