КЪЛЪМБЪС, Охайо (AP) — Рейгън Ричардсън вкара 25 точки и

...

Ричардсън вкарва 25, докато Дюк се събира през второто полувреме, за да победи Ричмънд със 72-61 в мартенската лудост за жени

КЪЛЪМБЪС, Охайо (AP) — Рейгън Ричардсън вкара 25 точки и има седем битки, до момента в който Дюк се събира през второто полувреме, с цел да изпревари Ричмънд 72-61 в мач от първия кръг на женския NCAA шампионат в петък.

Не. 7 поставеният Дюк (21-11) напредва, с цел да играе със щата Охайо в неделя, след провалянето на Бъкейс с 80-57 от Мейн в съревнование от първи кръг по-рано денем.

Сините дяволи отвърнаха от пасив от девет точки на полувремето, водейки напред с 42-41 с 4:42 до края в третата четвърт и в никакъв случай повече не отстъпвайки водачеството.

Ашлон Джаксън добави 14 точки, а Кенеди Браун имаше 10 за Дюк.

Грейс Таунсенд поведе Ричмънд (29-6) с 18 точки, Ади Бъдник означи 17, а Маги Дуган добави 15.

Ричмънд означи 8 от 10 опита за 3 точки през първото полувреме, като Budnik означи 4 за 5, а Maggie Doogan означи 3 от 4. Паяците стреляха 58% през полувремето и водеха на Duke с 37-28 на почивката. Но те се охладиха през второто полувреме, постигайки единствено 2 от 8 от...