Какво ще движи пазарите през новата седмица, можете да видите

...
Какво ще движи пазарите през новата седмица, можете да видите
Коментари Харесай

Седмичен финансов календар

Какво ще движи пазарите през новата седмица, можете да видите в седмичния финансов календар.

В понеделник Националния статистически институт (НСИ) ще оповести по какъв начин се движила търговията на дребно през август. В Китай ще има данни за интензивността в бранша на услугите, а в Германия за индустриалното произвеждане.

Във вторник Национален статистически институт ще разгласява отчет за търговията на България през август. В Германия ще има данни за комерсиалния баланс. В Съединени американски щати ще стане ясно какъв брой разрешителни за градеж са издадени, а във Англия – по какъв начин се развива промишленото произвеждане.

В сряда родната статистика ще заяви какъв е бил оборотът от туристическите нощувки през август. В средата на седмицата обичайно ще Фед ще разгласява стнограмата от съвещанието си.

В четвъртък ще разберем какви са изискванията на кредитирането във Англия. Евростат ще разгласява данни за индустриалното произвеждане. Президентът на ЕЦБ Марио Драги ще изнесе лекция за паричната политика.

В предпоследния работен ден ще има данни за индустриалните цени, както и подадените поръчки за помощи при безработица в Съединени американски щати. Ще бъдат оповестени и американските ресурси от нефт.

В петък ще стане ясно какъв е комерсиалния баланс на Китай. В Съединени американски щати ще бъде оповестен отчетът за потребителските цени през септември. Ще има мнения на Чарлс Еванс, Робърт Каплан и Джером Пауъл  - представители на Фед. 
Източник: manager.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР