Каква е ролята на обществените медии за развитието на медийната

...
Каква е ролята на обществените медии за развитието на медийната
Коментари Харесай

Ролята на обществените медии в Европа в МеГра

Каква е ролята на публичните медии за развиването на медийната среда в Европа в последният пети епизод от втория сезон на подкаста за медийна просветеност на Българска национална телевизия

​ В последния пети епизод от втори сезон на подкаста за медийна просветеност на Българска национална телевизия „ МеГра “, публицистите от нюзрума с най-високо публично доверие беседват за ролята на публичните медии за развиването на медийната среда в Европа. Водещата на „ По света и у нас “ Аделина Радева, водещата на „ Денят стартира “ Христина Христова и репортерите Татяна Йорданова и Милена Кирова проучват ролята на публичните медии и прекалено много ли навлязоха елементарните хора в правенето на вести и журналистика.

От епизода ще научите повече за методологията на финансиране на BBC, дали източниците на информация са скъсали връзката с потребителите, от една страна на барикадата ли са медиите и публиката. Панелистите във втория сезон на МеГра разсъждават върху тематиката медиите или публиките са по-полярализирани, съществени ли са тези процеси и за какво се случват.
Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР