Както преди време Lupa.bg писа, че дните на Стоян Орманджиев

...
Както преди време Lupa.bg писа, че дните на Стоян Орманджиев
Коментари Харесай

Както Lupa.bg писа: Разкараха Орманджиев от ЦСКА!

Както преди време Lupa.bg писа, че дните на Стоян Орманджиев и Филип Филипов в ЦСКА са преброени, в този момент думите ни откриха покритие. От клуба оповестиха, че Стоян Орманджиев към този момент не е част от " Армията ".

Той изкара при " алените " година и 10 месеца - първо като изпълнителен шеф, след това и за къс интервал от време като административен.

Ето какво написаха от ЦСКА на уеб страницата си:

" Уведомяваме ви, че Стоян Орманджиев реши да се отдръпна от позицията на административен шеф по лично предпочитание. Решението му бе взето след деликатно обсъждане и от клуба почитаме неговото предпочитание да се концентрира върху персонални задължения.

ЦСКА изрича признателност на господин Орманджиев за неговия принос, положените старания и отдаденост към клуба. Пожелаваме му триумф и задоволеност във всички бъдещи инициативи.

Управлението на администрацията на ЦСКА в бъдеще ще се реализира от Изпълнителния шеф господин Радослав Златков ".

Преди месец Орманджиев и Филип Филиповд бяха намалени в служба, а в този момент към този момент падна и едната от двете глави. В близко време се чака и Филипов да не бъде към този момент част от клуба.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР