Както е съобщено от The Independent, Gakpo каза: Това беше

...

Cody Gakpo изразява желание за повторение на играта срещу Manchester United след успеха на Liverpool със 7-0 през миналия сезон

Както е обявено от The Independent, Gakpo сподели: „ Това беше страховит мач. Знаехме, че би трябвало да спечелим и след положително първо полувреме и от двата тима през второто полувреме в действителност доминирахме и отбелязахме доста голове.

„ Вкарах единствено преди полувремето и мисля, че единствено две минути след полувремето Дарвин (Нунес) вкара втория гол и две минути откакто аз вкарах третия. Беше добре за нас да вкараме толкоз бързо след полувремето и да убием мача. Беше необикновено.

Коуди Гакпо няма самообладание Ливърпул да обезпечи още една безапелационна победа против Манчестър Юнайтед

Ливърпул разруши Юнайтед със 7-0 предишния сезон и по-късно още веднъж ще се надигнем на Анфийлд в неделя следобяд

Вашият браузър не поддържа iframes.

„ В един миг не гледаш действително резултата, а просто искаш да доминираш и да покажеш най-хубавото от себе си и мисля, че всички има...