Самоубилият се в Ситово съблякъл жена си, залял я със спирт и й запалил главата
" Како, бързо ела, пламтя, изгорях ". С тези думи се е обърнала към сестра си дамата от силистренското село Ситово, подпалена от мъжа си преди дни. Двамата живеели на фамилни начала, а тя била жертва на систематичен тормоз. В този ден той я залял със запалителна течност, след което се самоубил.
Прочетете още
Жената попитала по телефона си къде е потърпевшата жена, тя дала отговор, че е в общежитието, където живеела с насилника си. Тя пък звъннала на племенника си, който се качил и разрушил вратата. Намерили дамата гола от кръста нагоре и изгоряла от гърдите нагоре. Говорът ѝ се е разбирал. Казала, че мъжът я е залял със алкохол.
Пострадалата се лекува в болница " Медика " в Русе и има потребност от кръводарители, написа 24 часа.
Прочетете още
Жената попитала по телефона си къде е потърпевшата жена, тя дала отговор, че е в общежитието, където живеела с насилника си. Тя пък звъннала на племенника си, който се качил и разрушил вратата. Намерили дамата гола от кръста нагоре и изгоряла от гърдите нагоре. Говорът ѝ се е разбирал. Казала, че мъжът я е залял със алкохол.
Пострадалата се лекува в болница " Медика " в Русе и има потребност от кръводарители, написа 24 часа.
Източник: trafficnews.bg
КОМЕНТАРИ




