Кадри Нова ТВ, Мая ИвановаОще един играч, след като снощи

...
Кадри Нова ТВ, Мая ИвановаОще един играч, след като снощи
Коментари Харесай

Още един играч напусна „Игри на волята“ завинаги

Кадри Нова ТВ, Мая Иванова

Още един състезател, откакто нощес Рени си потегли по лично предпочитание, поради здравословни проблеми, напусна „ Игри на волята “ вечно. Това е доктор Галина Петкова, от племето на Храбрите.

Още при започване на племенния съвет бе ясно, кой ще си тръгне. Анита не може, Миряна също. Мъжете са в коалиция.

Дамоклевият меч висеше над главата на Галя.



Ралица Паскалева направи доста забавен коментар: Сега Галя, след това Анита, единствено дами. Анита е като наказания на гибел.

Интересни са и мнения на феновете:

Всички, безусловно всички, с изключение на един, ще си тръгнат. Фактът, че са влезнали във формата, е победа.

Тръгна си дамата с достолепие, кой каквото ще да споделя.

Рена се махна.. Галя се махна.. остават КралевА и БлагА и гледането нататък ще е ПРИЯТНО!

Ралица в прав текст сподели това за дамите, което като фенове виждаме, но се вършат участниците на ударени - постоянно се махат първо дамите и днеска не бе изключение и, най-вероятно и Наталия ще си тръгне и тя в този епизод (не,че тя би била загуба,де).

Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР