Кадис посреща Реал Мадрид в мач от 29-и кръг на

...

НА ЖИВО: Кадис - Реал Мадрид, съставите

Кадис посреща Реал Мадрид в мач от 29-и кръг на Ла Лига. Срещата е с начален час 22:00 и може да я наблюдавате НА ЖИВО минута по минута на Gong.bg, където ще ви създадем съпричастни към всичко най-интересно към конфликта.

Кадис е в добра, форма, като има едвам едно проваляне в последните си шест мача в Ла Лига. Тимът се бори за своето оцеляване, като се намира на четири точки от рисковата зона. Основният проблем на Кадис е сложното отбелязване на попадения, като има едвам 23 гола от началото на сезона (само Елче има по-малко - 20). Интересното е, че домакините имат имат едвам две загуби в последните си пет срещи против " белия балет ".

Реал Мадрид като че ли загуби възможностите си за купата в Ла Лига, само че се бори да отбрани второто си място в шампионата. Тимът на Карло Анчелоти евентуално ще мисли и за реванша с Челси от четвъртфиналната фаза на Шампионската лига, който ще се изиграе през другата седмица. Реал Мадрид има едвам две победи в последните си пет мача в Ла Лига и ще желае да натрупа самочувствие с възможен триумф над Кадис.

Стартови сформира:

Кадис:  13. Давид Хил, 22. Алфонсо Еспино, 3. Фали, 23. Луис Ернандес, 2. Раул Пара, 7. Рубен Собрино, 4. Рубен Алкарас, 24. Феде Сан Еметерио, 10. Тео Бонгунда, 16. Крис Рамос, 19. Серджо Наваро

Реал Мадрид:  1. Тибо Куртоа, 6. Начо, 22. Антоино Рюдигер, 3. Едер Милитао, 17. Лукас Васкес, 19. Дани Себайос, 18. Орелиан Чуамени, 15. Федерико Валверде, 21. Родриго, 11. Марко Асенсио, 9. Карим Бензема