Къде можем да се запознаем с иновациите в текстилната промишленост?

...
Къде можем да се запознаем с иновациите в текстилната промишленост?
Коментари Харесай

Интер Експо Център събира секторите на текстилната...

Къде можем да се срещнем с нововъведенията в текстилната индустрия? Кои са трендовете в рекламния бранш и печатните технологии? Отговорът на тези въпроси ще ни дадат ревютата ТМТ Експо и COPIS. Само след броени дни, от 25 до 27 септември, двата бизнес форума ще се проведат в Интер Експо Център, София. В рамките им столичният изложбен център ще сътвори невиждана бизнес конюнктура, в която гости от България и чужбина ще бъдат посрещани от стотиците български и задгранични изложители.

Текстилът и професионалната му платформа – ТМТ Експо

„ ТМТ Експо е стратегическа точка за бранша, предоставяща опция за развиване на бизнеса, възобновяване на остарели и основаване на нови партньорства, дискутиране и продан на хрумвания и установяване на трендовете “, разясняват участници. Международното ревю събира в Интер Експо Център, София, главния cпeктър oт прoизвoдcтвa и дeйнocти – дизaйн, прoeктирaнe, крoeнe, coфтуeр, САD/САM cиcтeми, лoгиcтикa, прecoвaнe, глaдeнe, дoвършитeлни рaбoти, тecтвaнe, вътрeшeн мaтeриaлeн пoтoк, ocигурявaнe нa кaчecтвoтo. Основни акценти ще бъдат високотехнологичните машини за произвеждане, свръхпрецизните принтери, лазерните технологии и софтуерните решения – главен фактор в актуалната промишленост.

Технологиите на XXI в. ще бъдат демонстрирани и посредством съпътстващата стратегия, в чиято основа ще бъдат ревюта на принтиран текстил. Бъдещето щe загатне третото издание на артистичната галерия „ Фотографията се нуждае от тяло “. ТМТ Експо ще бъде хазаин и на Втората браншова конференция " Тенденции и нововъведения в текстилната и стилната промишленост ".

COPIS – българското ревю за щемпел и реклама

Мащабните благоприятни условия на печатната промишленост и рекламните връзки ще разкрие COPIS. Единственото бизнес ревю в България за бранша посреща посетителите с още по-богато наличие, многочислени артикули, високотехнологични оферти и съпътстваща стратегия както в никакъв случай до момента.

Осмото издание на форума ще бъде най-мащабното – над 20% е растежът, регистриран на годишна база. „ Силният интерес бе повода да отворим още една изложбена зала “, разясняват уредниците. Като годишното място за среща на експертите, ревю COPIS дава платформа за трендовете при графичния и пространствения дизайн, цифровия щемпел, материалите и консумативите за печатната промишленост, програмен продукт за щемпел и ръководство на бизнес процесите, промоционални сувенири и дарове, рекламен текстил, произвеждане на рекламно-информационни детайли и образни връзки.

Предизвикателство като никое до момента – Fabric is cool

Пред същинско предизвикателство експертите изправя Fabric is cool. Събитието е част от съпътстващата стратегия и слага задачата за развиване на повсеместен fabric backlit артикул. В героичен конфликт ще се изправят пет екипа, всеки от които формиран от експерти в маркетинга, дизайна, копирайтинга, предпечата и печата. За три работни дни те ще би трябвало да основат идея, дизайн, обръщение, да отпечатат и инсталират на място акция за огромен бранд, планувана за Коледа.

Маркетинг и аутдор експертите, експертите, заети в рекламата и ПР, дизайнерите, артистите и фотографите, ще могат да посетят и „ Майсторски клас в две стъпки “ с проф. Христо Кафтанджиев. На 26 септември той ще подложи на разискване пекиджинг дизайна и семиотиката в рекламната връзка.

От 25 до 27 септември COPIS и ТМТ Експо ще привлекат вниманието на хиляди експерти от България и чужбина. Представителите на двете промишлености към този момент са в очакване. Повече за това какво следва ще научите на www.copi-s.com и www.tmtexpo.bg.
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР