Кадър БНТСловакия победи Полша с 2:1 в двубой от Група

...

Словакия пречупи десетима от Полша

Кадър Българска национална телевизия

Словакия победи Полша с 2:1 в дуел от Група " Е " на Евро 2000, игран на стадион " Газпром Арена " в Санкт Петербург. Робърт Мак в 18-ата минута даде задатък на словаците в резултата, въпреки че след това попадението бе записано като автогол на Войчех Шчесни. В първата минута на второто полувреме халфът Карол Линети изравни за Полша. В 69-ата минута бранителят на Интер Милан Шкриняр означи прекрасен гол, с който донесе успеха на своите.

В 62-рата минута Гжегож Криховяк получи втори жълт, надлежно червен картон и остави поляците с 10 души.

Това бе първият червен картон на Евро 2020, а халфът го получи за нарушаване срещу Якуб Хромада. Любопитно за отбелязване е, че първият жълт картон за Криховяк пристигна още веднъж след негово нарушаване против Хромада.

Седем минути, откакто остана с човек по-малко, Полша позволи второ попадение и в карйна сметка потегли със загуба, написа Sportal.bg.

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.