„Жрици на любовта“ превзеха улица в Кърджали, а съседи са

...
„Жрици на любовта“ превзеха улица в Кърджали, а съседи са
Коментари Харесай

Разголени проститутки и секс стонове подлудиха Кърджали, страшно е! 18+

„ Жрици на любовта “ превзеха улица в Кърджали, а съседи са шокирани от протичащото се от месеци наред.

Около десетина се*струженички чакат клиенти от заран до вечер, седнали напряко на тротоара пред входа на къща за посетители в региона на общинския пазар в регионалния град.

Разголените девойки се подреждат край дребния хотел, а стонове от „ работната активност “ се чуват от отворените прозорци на стаите, описаха за 24rodopi.com хора от прилежащите жилищни здания.

„ По няколко девойки са заран, само че вечер наизлизат към седем, даже повече. Постоянно идват клиенти. Всичко става пред очите на фамилии, деца, възрастни хора “, описаха възмутени кърджалийци.

Според осведомени, девойките не са локални. Идват от вътрешността на страната, а ласките си продават за 60 лв. на час. Кърджали пък е станал цел поради връщането през летните месеци на хиляди гастарбайтери от Западна Европа, както и изселници от Турция.

„ Трябва да се вземат ограничения, това не може да продължава. Не може децата ни да следят по какъв начин мъже избират дами на улицата, а след това да чуват стоновете им през отворените прозорци “, безапелационни са живеещи в региона, представени от 24Родопи.

Както към този момент писахме, десетки девойки заработват приблизително по десетки левове на час от се*с в регионалните градове Кърджали и Смолян.

Стаи в многочислените къщи за посетители и квартири са се трансформирали в работни места на „ дами за приключения”, както се назовават жриците на любовта, откри преди време наше следствие.

Труженичките са на възраст от 18 до 40 години и оферират всевъзможни милувки. Цените потеглят от 40 и доближават до 70 лв. за 30 минути.

За час прекарано време в ръцете на професионалистките пък цената стартира от 100 и доближава 120 лв.. Но не липсват и промоции.

Преди по-малко от месец пък, двама кърджалийци получиха присъди за обир на сек*труженичка в Кърджали.

С условни санкции се снабдиха поданици на регионалния град на 42 и 29 години.

Припомняме, че екшънът „ Клиенти обраха продажница “ се разигра на 3 юни м.г. в къща за посетители в града край Арда.

Единият от мъжете даже принуждавал гастрольорката да стартира да работи за него.
Източник: blitz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР