Кметът на Стара Загора: Информацията за Берое е притеснителна
Живко Тодоров ще желае среща с БФС
Кметът на Стара Загора – Живко Тодоров, излезе с пост в обществените мрежи във връзка със обстановката в Берое, чието оставане в елита както по спортно-технически, по този начин и по административен път е застрашено.
Ето какво написа градоначалникът във Фейсбук:
“Следя обстановката в Берое. Информацията, която получавам, е притеснителна. Ще желая публична среща с БФС, с цел да схвана какво е ситуацията от първа ръка. Каквото и да се случи, ние сме беройци и ще продължим да бъдем такива. Ще създадем всичко допустимо клубa ни да се вдигне още веднъж на крайници ”.
Кметът на Стара Загора – Живко Тодоров, излезе с пост в обществените мрежи във връзка със обстановката в Берое, чието оставане в елита както по спортно-технически, по този начин и по административен път е застрашено.
Ето какво написа градоначалникът във Фейсбук:
“Следя обстановката в Берое. Информацията, която получавам, е притеснителна. Ще желая публична среща с БФС, с цел да схвана какво е ситуацията от първа ръка. Каквото и да се случи, ние сме беройци и ще продължим да бъдем такива. Ще създадем всичко допустимо клубa ни да се вдигне още веднъж на крайници ”.
Източник: novsport.com
КОМЕНТАРИ




