жителите на общността на Шербрук в Едмънтън се събудиха в

...
жителите на общността на Шербрук в Едмънтън се събудиха в
Коментари Харесай

Огънят унищожава детската площадка в училище Св. Пий X; Полицията в Едмънтън разследва

жителите на общността на Шербрук в Едмънтън се разсъниха в събота сутринта, с цел да миришат на изгаряне на каучук и огромни черни слива от пушек, извисяващи се над детската площадка в началното учебно заведение " Св. Пий X.

" Наблизо.

Служители от полицейската работа в Едмънтън бяха първи на място. Пожарният шеф на пожарната и избавителната работа на Едмънтън съобщи, че първичното позвъняване е влезнало в 8:00 ч., А екипажът му може да види пушек от пожарната им станция на четири километра.

Пожарът е бил погасен в 8:20 ч., А началникът на пожарната съобщи, че не се оповестяват за пострадвания. Училищната постройка не е развалена, а два слайда, мост, две балдахини и алуминиева структура и рециклираната гумена повърхнина на настилката са били унищожени в пламъка.

Тази детска повърхност...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР