Жителите на Кюстендил се готвят за протест след клането тази

...
Жителите на Кюстендил се готвят за протест след клането тази
Коментари Харесай

Кюстендилци се вдигат на бунт след убийството

Жителите на Кюстендил се готвят за митинг след клането тази заран пред заведение в града. Те са оповестили, че ще се съберат на мирна проява до ромската махала.

БЛИЦ припомня, че около 7:30 тази сутрин един мъж загина, а четирима са ранени, при сбиване между две групи, едната от квартал Изток в Кюстендил.

Един от пострадалите е в много тежко състояние. Останалите трима са в стабилно състояние.

Извършителите все още се издирват. В момента в Районното управление в града се провеждат разпити на свидетели.

Боят е започнал пред заведението " Иридиум ". Удари са нанасяни с твърди и остри предмети, както и с ножове. Починалият е 35- годишен мъж от ромски произход.

Проверява се и версията, че е възпроизведен и изстрел.

Кошмарни подробности за убийството в Кюстендил! Чути са изстрели, а градът е…

Конфликтът е продължил в посока пазара и Районната служба Пожарна безопасност и защита на населението.

Представители на ОДМВР – Кюстендил и на окръжната прокуратура ще предоставят подробности за предприетите действия след инцидента, възникнал тази сутрин в областния град след 15:00 часа днес.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Източник: blitz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР