Жители на жилищен блок в Дупница живеят в постоянен страх

...
Жители на жилищен блок в Дупница живеят в постоянен страх
Коментари Харесай

Ад в жилищен блок: Мъж подпали апартамента си два пъти в еди...

Жители на жилищен блок в Дупница живеят в непрекъснат боязън от съседа си Николай Кочев, който от години основава напрежение. В сряда обстановката ескалира – мъжът запалил жилището си, пожарникарите го изгасили, само че малко по-късно той още веднъж го запалил. Полиция и пожарна се намесили наново и причинителят бил задържан.

„ От 2 години е нетърпимо да се живее тук. През ден-два хвърля предмети от прозореца, чупи стъкла и твърди, че не го е боязън от никого “, споделя уплашена съседка. По думите ѝ, след палежа Кочев умерено седнал на беседката пред блока и следил огъня.

Домоуправителят на блока удостовери, че против нападателния мъж има няколко досъдебни производства. Според него Кочев страда от епилепсия, само че все пак основава непрекъснат риск за жителите на постройката.
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР