Жители на град Самоков, живеещи в близост до сградата на

...
Жители на град Самоков, живеещи в близост до сградата на
Коментари Харесай

Граждани на Самоков организираха изсичане на изсъхнали клони и дървета

Жители на град Самоков, живеещи наоколо до постройката на Районното ръководство, проведоха изсичане на изсъхнали клони от дървета в региона, оповестяват от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи – София. 

Оттам показаха, че това се е случило след извършен диалог с управлението на полицията в града. Полицейските чиновници са обезпечили сигурността на доброволците по време на дейностите по рязане и транспортиране на дървения материал.

От ОД на Министерство на вътрешните работи – София показаха, че продължава и извозването на конфискуваните коли. До момента към профилирания паркинг в костинбродското село Петърч са превозени 24 моторни транспортни средства, като е основана организация за цялостно освобождение на публичните площи към постройката на Районното ръководство.

В края на предишния месец от паркинга на полицията в Самоков  започна транспортиране на аварирали коли и на такива, които са конфискувани от водачи, използвали алкохол или наркотични субстанции. Очаква се да бъдат преместени към 60 моторни транспортни средства. 

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР