Варненка с молба към своите съседи
Жители на " Ален мак " във Варна се обърнаха към своите съседи по значим въпрос.
Причината е ремонт, който се прави сега в региона.
Жена помоли обществено:
Уважаеми съседи,
На ул. " Катя Папазова “ №7 сега се правят изкопни действия за канализация, заради което камионът за сметосъбиране няма достъп до контейнера на улицата.
Моля ви най-учтиво да НЕ изхвърляте отпадък в този резервоар, защото той към този момент прелива и регионът стартира да се замърсява съществено.
За страдание, към този момент няколко индивида сме очевидци по какъв начин хора изхвърлят боклуци там и по-късно се качват в колите си – в случай че могат просто да ги вземат със себе си и да ги изхвърлят на друго място.
Апелирам към всички да проявим отговорност:
Ако имате опция – съхранявайте отпадъците краткотрайно
Или ги изхвърляйте в контейнери по основната улица
Нека дружно да запазим региона чист, до момента в който траят ремонтните действия!
Причината е ремонт, който се прави сега в региона.
Жена помоли обществено:
Уважаеми съседи,
На ул. " Катя Папазова “ №7 сега се правят изкопни действия за канализация, заради което камионът за сметосъбиране няма достъп до контейнера на улицата.
Моля ви най-учтиво да НЕ изхвърляте отпадък в този резервоар, защото той към този момент прелива и регионът стартира да се замърсява съществено.
За страдание, към този момент няколко индивида сме очевидци по какъв начин хора изхвърлят боклуци там и по-късно се качват в колите си – в случай че могат просто да ги вземат със себе си и да ги изхвърлят на друго място.
Апелирам към всички да проявим отговорност:
Ако имате опция – съхранявайте отпадъците краткотрайно
Или ги изхвърляйте в контейнери по основната улица
Нека дружно да запазим региона чист, до момента в който траят ремонтните действия!
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




