Жертви и ранени при стрелба в САЩ: При стрелба пред голям

...
Жертви и ранени при стрелба в САЩ: При стрелба пред голям
Коментари Харесай

Загинал и ранени при стрелба пред търговски център в Тексас

Жертви и ранени при пукотевица в Съединени американски щати: 

При пукотевица пред огромен търговски център в Остин, Тексас, е умрял един човек, а друга жертва е с сериозни пострадвания, оповестиха управляващите, съобщи Асошиейтед прес. Стрелецът също е умрял от огнестрелна рана.

На стрелбата в северната част са се отзовали служители на реда, които разкрили двама души с огнестрелни рани, заяви на конференция краткотрайният шеф на полицията в Остин Робин Хендерсън, написа Българска телеграфна агенция.

Единият от потърпевшите е откаран в болница с пострадвания, които съгласно управляващите са сериозни. Двама души са оповестени за мъртви на мястото на стрелбата. Хендерсън съобщи, че единият от тях е стрелецът.

Засега полицията не може да откри наличността на връзка сред стрелеца и жертвите.  По-рано от службата за незабавна здравна помощ оповестиха, че двамата починали са възрастни. По-рано управляващите оповестиха, че други двама души са прегледани за леки пострадвания.

 
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР