Женският баскетболен тим на Берое (Стара Загора) и Кайла Купър

...
Женският баскетболен тим на Берое (Стара Загора) и Кайла Купър
Коментари Харесай

Берое се раздели с американката Кайла Купър

Женският баскетболен отбор на Берое (Стара Загора) и Кайла Купър се разделиха по взаимно единодушие, оповестиха от клуба на формалния си профил в обществените мрежи.

Американката подписа с тима в средата на юни и изигра пет срещи в шампионата Еврокъп. В тях тя записа междинни индикатори от 13.2 точки, 7.4 битки, 1.6 асистенции.

„ БК Берое благодари на Кайла за взаимната работа и й пожелава триумф в бъдеще “, прибавиха от клуба от Стара Загора.

Преди по-малко от седмица Берое се раздели и с друга американка - Елизабет Елиът.

В последния си мач от груповата фаза на Еврокъп българският състав ще гостува на френския Вилньов д`Аск на 26 ноември. Преди това, на 22 ноември, старозагорки ще изиграят мача си като посетител на Рилски състезател от втория кръг на българското баскетболно състезание при дамите.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР