Жената, осъдена за отвличане на Елизабет Смарт преди повече от

...
Жената, осъдена за отвличане на Елизабет Смарт преди повече от
Коментари Харесай

Похитителят, който държеше Елизабет Смарт плен в продължение на месеци, арестуван след посещение на Юта Паркс

Жената, наказана за похищение на Елизабет Смарт преди повече от две десетилетия, беше задържана в четвъртък за нарушение на пробацията на нейния полов нарушител.

Wanda Barzee, която отвлече тогавашния 14-годишната Смарт със брачна половинка си Брайън Дейвид Мичъл през 2002 година, е упрекната в нелегално посещаване на Liberty Park и Sugar House Park в Солт Лейк Сити, Юта.

79-годишният юноша сподели на полицейското ръководство на Солт Лейк Сити, че Бог я насърчи да посети зелените пространства и да „ седне на пейките и да нахрани патиците “, съгласно Kutv.

Осъденият грабител не е разрешено да посещава паркове заради статута на нейния полов нарушител, съгласно правосъдните записи, получени от комерсиалния обект.

Съобщава се, че

Барзи е освободен при изискване, че тя се обажда на управляващите един път седмично, участва на правосъдните съвещания и не е „ прави престъпно закононарушение “. 

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР