Жената, нападната от бившия си мъж в дома си, е

...
Жената, нападната от бившия си мъж в дома си, е
Коментари Харесай

С опасност за живота е жената, нападната от бившия си мъж във Враца

Жената, нападната от някогашния си мъж в дома си, е с заплаха за живота.
Това сподели по време на брифинг представителят на Районна прокуратура – Враца прокурор Емилиян Костов.

Освен, че е нарушил заповед за отбрана от домашно принуждение, мъжът е нахлул и в жилището, в което му било неразрешено да влиза.

„ Установено е, че е нападнал дамата с револвер и нож, отправил е закани за ликвидиране към нея. Нанесъл й е тежки телесни повреди в региона на главата и на тялото, което е предизвикало на потърпевшата разстройство на здравето, довело до заплаха за живота “,
съобщи пред публицисти Костов.

Отчетена е публичната заплаха за осъществените действия по отношение на потърпевшото лице, както и публичната заплаха на самия деятел. Деецът е на 38-години, престъпно проявен и осъждан за закононарушения, свързани с ръководене на МПС без съответната дееспособност, за опит за палеж, както и има висящо наказателно произвеждане за обир.

Говорителят на Районна прокуратура-Враца моли към жертвине на домашно принуждение.

„ Винаги в такива случаи сигнализирайте органите на Министерство на вътрешните работи. Не се опасявайте. Една такава реакция от ваша страна ще докара до доказване на закононарушенията, които се правят. Задължително е освидетелстването при правосъдни лекари или медицински заведения, с цел да можем ние да документираме незаконната активност на причинителите “, бе безапелационен той.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР