Жена на мотор се блъсна в кола в София
Жена, управлявала мотор, се е била блъснала в лек автомобил в центъра на София в късния следобяд.
Инцидентът е станал на кръстовището на улицата " Гурко " и бул. " Васил Левски ".
Мотористката е се е блъснала странично в лек автомобил " Ауди ". Засега не е ясно кой е отговорен за произшествието.
Според очевидци, дамата е била контактна и е откарана с кола за спешна помощ.
Инцидентът става в миг, в който в центъра на София има съществени проблеми с напредването.
Районът към стадион " Васил Левски " беше затворен заради мача ЦСКА - Локомотив (Пловдив). Освен това там падна и изобилен дъжд.
Инцидентът е станал на кръстовището на улицата " Гурко " и бул. " Васил Левски ".
Мотористката е се е блъснала странично в лек автомобил " Ауди ". Засега не е ясно кой е отговорен за произшествието.
Според очевидци, дамата е била контактна и е откарана с кола за спешна помощ.
Инцидентът става в миг, в който в центъра на София има съществени проблеми с напредването.
Районът към стадион " Васил Левски " беше затворен заради мача ЦСКА - Локомотив (Пловдив). Освен това там падна и изобилен дъжд.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




