Жена, управлявала мотор, се е била блъснала в лек автомобил

...
Жена, управлявала мотор, се е била блъснала в лек автомобил
Коментари Харесай

Жена на мотор се блъсна в кола в София СНИМКИ

Жена, управлявала мотор, се е била блъснала в лек автомобил в центъра на София в късния следобяд.

Инцидентът е станал на кръстовището на улицата " Гурко " и бул. " Васил Левски ".

Мотористката е се е блъснала странично в лек автомобил " Ауди ". Засега не е ясно кой е отговорен за произшествието.

Според очевидци, дамата е била контактна и е откарана с кола за спешна помощ. 

Инцидентът става в миг, в който в центъра на София има съществени проблеми с напредването. 

Районът към стадион " Васил Левски " беше затворен заради мача ЦСКА - Локомотив (Пловдив). Освен това там падна и изобилен дъжд. 

Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР