Жена си е счупила крака след пропадане в шахта в

...
Жена си е счупила крака след пропадане в шахта в
Коментари Харесай

Жена си счупи крака в шахта в Пловдив

Жена си е счупила крайници след проваляне в шахта в регион „ Тракия “ в Пловдив. Инцидентът е станал към 20:00 часа нощес до блок 292, вход А. Тя е вървяла към дома си, когато внезапно е пропаднала с двата си крайници в шахтата, чийто похлупак липсвал. След това е била откарана по неотложност в болнично заведение поради мощни болки в крайници. По-късно медиците са открили тежка контузия – строшаване на три места на десния гален, заяви.

Кметът на регион „ Тракия “ Георги Гатев съобщи, че още тази заран е получил сигнал за случая от оперативния дежурен и е отишъл на място, където било открито, че проблематичната шахта е дъждарка.  

„ Металният похлупак е прогнил и е пропаднал. След сигнала незабавно реагирахме и шахтата към този момент е обезопасена, с цел да не се стигне до нови произшествия “, уточни Гатев.

Заедно с кмета Костадин Димитров са изискали от Оперативна програма „ Чистота “  да се сложи нов похлупак в най-кратки периоди. Междувременно от районната администрация са изготвили и обстоен отчет до общинското дружество, в който са разказани всички дъждарки на територията на „ Тракия “, нуждаещи се от замяна, разчистване или обслужване.

„ Ще следим прецизно графиците, с цел да предотвратим бъдещи произшествия и възможни наводнения “, увери кметът на региона.

 
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР