Жена се удави в морето край Несебър
Жена се удави в морето край Несебър. Тялото ѝ е било намерено във водите край плаж „ Олимпийски очаквания “.
Инцидентът е станал е неделя, като сигнал в полицията е подаден към 20:30 часа. Според първичните данни в морето е била видяна давеща се жена, а по-късно от водата е извадено безжизненото ѝ тяло..
Все още самоличността на жертвата не е открита. Извършен е оглед на тялото и не са открити забележими следи от принуждение.
В непосредственост до мястото на случая са отрити чанта с летни облекла и джапанки. Предполага се, че те са принадлежали на дамата.
Образувана е инспекция, а работата по определяне на самоличността на жертвата и изясняване на аргументите за гибелта продължава.
Тялото е превозено за аутопсия в поделение „ Съдебна медицина “ към УМБАЛ – Бургас.
FaceBookTwitterPinterest




