Жена се удави в морето край Несебър. Тялото ѝ е

...
Жена се удави в морето край Несебър. Тялото ѝ е
Коментари Харесай

Жена се удави в морето край Несебър

Жена се удави в морето край Несебър. Тялото ѝ е било намерено във водите край плаж „ Олимпийски очаквания “.

Инцидентът е станал е неделя, като сигнал в полицията е подаден към 20:30 часа. Според първичните данни в морето е била видяна давеща се жена, а по-късно  от водата е извадено безжизненото ѝ тяло..

Все още самоличността на жертвата не е открита. Извършен е оглед на тялото и не са открити забележими следи от принуждение.

В непосредственост до мястото на случая са отрити чанта с летни облекла и джапанки. Предполага се, че те са принадлежали на дамата.

Образувана е инспекция, а работата по определяне на самоличността на жертвата и изясняване на аргументите за гибелта продължава.

Тялото е превозено за аутопсия в поделение „ Съдебна медицина “ към УМБАЛ – Бургас.


 

FaceBookTwitterPinterest
Източник: tribune.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР