Жена се е удавила в морето край Несебър, съобщиха от

...
Жена се е удавила в морето край Несебър, съобщиха от
Коментари Харесай

Трагедия край Несебър! Жена се удави край плаж „Олимпийски надежди“

Жена се е удавила в морето край Несебър, оповестиха от пресцентъра на.

Сигнал за случай в региона на плаж „ Олимпийски очаквания “ край Несебър е получен към 20:30 часа нощес в Районното ръководство в Несебър. Той е бил за видяна давеща се жена – безжизненото й тяло е извадено от водата, като все още не престават дейностите по определяне на самоличността й .

При осъществения оглед не са открити забележими следи от принуждение по тялото на дамата. На пясъка е открита плажната й чанта с летни облекла и джапанки . Тялото е откарано за аутопсия в поделение „ Съдебна медицина “ към УМБАЛ-Бургас.

Присъединете се към нашия 

Магнитни стихии на 2 юни 2026: Очаква ли ни покачване на Кр показателя във вторник?

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР